BEZPIECZEŃSTWO

Nowoczesne instalacje elektryczne nie tylko podnoszą komfort użytkowania, ale również zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa. Wychodząc z domu nie musimy się obawiać włączonego żelazka czy światła w sypialni, wystarczy jeden przycisk aby system automatycznie zgasił światło, obniżył temperaturę, wyłączył wszystkie obwody, które mogą stanowić zagrożenie, a na koniec zamknął rolety, uzbroił alarm i odciął źródło zasilania gazu oraz wody. Dodatkowo wykorzystując kamery IP możemy sprawdzić otoczenie naszego domu.

Podczas dłuższej nieobecności, aby odstraszyć ewentualnego złodzieja najlepiej udawać naszą obecność. System sam włączy światło w poszczególnych pomieszczeniach o różnych porach dnia i nocy. Dodatkowo istnieje możliwość integracji systemu z centralką alarmową firmy . Dzięki temu dom nie tylko będzie symulował naszą obecność, ale i czuwał nad bezpieczeństwem.

GENUS w połączeniu z centralką alarmową daje następujące możliwości:

  • zdalne uzbrojenie alarmu,
  • podgląd stanu alarmu (uzbrojony / rozbrojony),
  • funkcja "wyłącz wszystko" po uzbrojeniu alarmu.

Aby zapewnić wygodne i bezproblemowe sterowanie oraz kontrolę domu z dowolnego miejsca na ziemi Genus korzysta z łącza internetowego. Do sterowania wystarczy nam telefon komórkowy, tablet czy komputer z dostępem do sieci.

Każdy element systemu jest autonomiczny i może działać niezależnie od siebie. W przypadku awarii pojedynczego modułu pozostałe zachowują swoją funkcjonalność.

Mini galeria

Kontakt

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w centrum Budowlano-Wykończeniowym DANEX w Rzeszowie.

Adres:Active Control

Al. Armii Krajowej 4a

35-307 Rzeszów

Polska
Telefon: +48 608 492 758
E-mail: genus@activecontrol.pl