KOMFORT

Komfort, to jak sama nazwa wskazuje, wszystko co składa się na wygodę i elegancję. A przecież każdy chce by jego dom lub mieszkanie takie właśnie było i witało przyjemnym ciepłem zimą i chłodnym powiewem w upalne dni.

Z pewnością zdarzyło Ci się, że leżąc już w łóżku nagle poczułeś chłód, albo wracając z zimowego wypoczynku w Twoim domu było zimno? Jeśli tak, to znasz to nieprzyjemne uczucie. Teraz już tak nie musi być. Z systemem sterowania GENUS masz zawsze możliwość kontroli wszystkich urządzeń z nim zintegrowanych. Możesz sprawdzić jaka jest temperatura w poszczególnych strefach, zmienić ją, a nawet ustalić harmonogram czasowy według którego będzie się zmieniała. Bardzo miło jest wstać rano i wejść do ciepłej łazienki.

Dzięki eleganckim termostatom z czytelnym wyświetlaczem nie tylko będzie wiadomo jak jest ciepło, ale dostosujesz również temperaturę do własnych potrzeb.

Jednak strefowa regulacja temperatury to nie wszystko co potrafi GENUS. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom możesz sterować również oświetleniem, roletami, rekuperatorem itp.

Czytaj więcej...

Mini galeria

Kontakt

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w centrum Budowlano-Wykończeniowym DANEX w Rzeszowie.

Adres:Active Control

Al. Armii Krajowej 4a

35-307 Rzeszów

Polska
Telefon: +48 608 492 758
E-mail: genus@activecontrol.pl