MODUŁY RADIOWE

W tradycyjnej instalacji elektrycznej niezwykle trudno jest wprowadzać zmiany. Dodanie obwodu oświetlenia czy dodatkowego wyłącznika wiąże się często z koniecznością kucia ścian.

System GENUS został przygotowany na taką ewentualność. Gdy po kilku latach użytkowania zapragniemy, lub sytuacja nas zmusi do pewnych zmian w instalacji - żaden problem. Wykorzystując moduły radiowe dołożenie kolejnego obwodu oświetlenia, ściemniacza czy rolety będzie bardzo łatwe.

Do rozbudowy systemu GENUS możemy wykorzystać elementy radiowe, które użytkownik sam będzie mógł bez problemu zamontować i zaprogramować. W ustawieniach, na odpowiedniej zakładce będzie należało dodać zainstalowane moduły do wizualizacji.

Krótka, przejrzysta i prosta instrukcja przeprowadzi każdego przez proces instalacji. Pozwoli samodzielnie dodać i zaprogramować każdy nowy element bez potrzeby wzywania serwisu.

Podobnie wygląda sprawa dodania kolejnej kamery IP. Gdy na przykład powiększa się rodzina i trzeba zainstalować dodatkową kamerę w pokoju dziecinnym w kilka chwil możemy tego dokonać. Wykorzystując kamery bezprzewodowe WiFi potrzeba będzie jedynie ustawić ich adres IP.

Mini galeria

Kontakt

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w centrum Budowlano-Wykończeniowym DANEX w Rzeszowie.

Adres:Active Control

Al. Armii Krajowej 4a

35-307 Rzeszów

Polska
Telefon: +48 608 492 758
E-mail: genus@activecontrol.pl