SYSTEM

GENUS to nowoczesny system sterowania domem. Wciąż postępująca technika sprawiła, że powstał system, który może wyręczyć nas z części obowiązków w naszym domu. Wychodząc z domu możemy za pomocą jednego wyłącznika zgasić wszystkie światła i zabezpieczyć dom przed zalaniem czy pożarem np. na skutek zostawionego włączonego żelazka. A co jeżeli już jesteśmy w drodze do pracy czy na wakacje i nie jesteśmy pewni czy coś nie zostało włączone? Nic straconego. Dzięki temu, że komunikacja z systemem odbywa się przez stronę www, praktycznie z każdego miejsca na ziemi jesteśmy w stanie sprawdzić co się dzieje z naszym domem, o ile tylko mamy dostęp do internetu.

Ale zdalny dostęp to nie wszystko. System posiada funkcję symulacja obecności dzięki której pod naszą nieobecność będą się same włączały i wyłączały wybrane światła. Taka opcja jest w stanie skutecznie zniechęcić potencjalnego złodzieja, gdyż nigdy nie będzie wiedział czy ktoś jest w domu czy nie.
Dodatkowo System GENUS może współpracować z centralką alarmową i kamerami IP. Takie połączenie daje szerokie możliwości ochrony. Użytkownik będzie mógł nie tylko dostać informację o naruszeniu którejś z chronionych stref, ale także zobaczyć co się naprawdę dzieje. Kamerę można także wykorzystać zamiast wideodomofonu, aby widzieć kto stoi przed naszymi drzwiami czy przy ogrodzeniu.

Czytaj więcej...

Najważniejsze funkcje systemu

  • Sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, rekuperatorem.
  • Sterowanie oświetleniem.
  • Integracja z systemem alarmowym.
  • Dostęp przez www (telewizor, tablet, komórka, komputer).
  • Obsługa kamer IP.

Mini galeria

Kontakt

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w centrum Budowlano-Wykończeniowym DANEX w Rzeszowie.

Adres:Active Control

Al. Armii Krajowej 4a

35-307 Rzeszów

Polska
Telefon: +48 608 492 758
E-mail: genus@activecontrol.pl